"50 відтінків блонду"

3 причини освіжити свій блонд!

Щоб стати ідеальною блондинкою, якою мріють стати більшість жінок, необхідно знати, що це потребує кропітливої роботи хорошого та досвідченого майстра. Також в такій важливій справі необхідно підібрати саме такий відтінок блонду, який би ідеально пасував та підкреслив ідеальність образу. Наступним кроком є досягнення потрібного відтінка майстром та правильний догляд за ним.

ідеальна блондинка

Нажаль, на практиці, дуже часто зустрічаються випадки, коли жінки, бажаючи стати ідеальною блондинкою, самі випалюють своє волосся та покривають зверху не правильно обраним відтінком фарби, а часто й взагалі не покривають після супри. Більше того, також немало випадків, коли жінки попадають до не грамотного, чи то не добросовістного майтра, і отримують такий же ефект, як і після домашнього самофарбування: тьмяне, жовте (яке з часом ще більше довтіє) та абсолютно мертве волосся. Яке вже малоймовірно, що піддасться якомусь лікуванню.

Тоді й волосся зіпсоване, й настрій, і для хорошого майстра потім дуже багато роботи. Адже бути блондинкою, означає вибрати ідеальний світлий відтінок який максимально точно буде прикрашати Ваш образ.Який постійно потрібно поновлювати та підтримувати.

tigercolorehair tigercolorehair

Для Вашого ідеально образу, BEAUTY STUDIO IRYNY HUTSOL пропонує ознайомитись із найбільш трендовими відтінками блонду, які додають в образ родзинку. Щонайменше 3 відтінки - 3 причини освіжити свій стиль!

Пісочний блонд.

tigercolorehair tigercolorehair

Пісочні відтінки блонду виглядають дуже натурально. Такі відтінки блонду будуть пасувати світлооким та блідошкірим красуням, а також темнооким та смуглим. Ще одним достоїнством пісочного блонду є те, що цей відтінок не потребує важкого догляду, оскільки навідміну від, наприклад, платинового блонду, пісочний блонд не так швидко вицвітає та тьмяніє.

Блонд "Сіль з Перцем"

tigercolorehair

Техніку фарбування "сіль з перцем", можна віднести до техніки прогресивного мілірування. Особливість такого фарбування у тому, що корінці волосся зафарбовують у темні тони, а по довжині волосся висвітлюють та зафарбовують платиновим, перлистим чи ніжним блондом. Техніка "сіль з перцем" виконується таким чином, що в обережному переплетенні темних корінців та світлого волосся нема контрасту, зовнішній вигляд виглядає довершеним, суцільним та ефектним.

Перлистий блонд з розовинкою.

tigercolorehair tigercolorehair

Перлистий блонд з розовинкою неймовірно ніжний та модний образ. Волосся русалоньки з дна моря. Перлинка, що виблискує блідо рожевими нотками. Такий відтінок блонду підкреслить Вашу оригінальність та освіжить образ. Ваш блонд заграє новими нотками.

Такі техніки потребують професійного підходу, якісних фарб, засобів для захисту і відновлення волосся та практики, це все Ви знайдете у салоні краси ІРИНИ ГУЦОЛ.

!098 584 4000 ЧЕКАЄМО!